Наша місія

щоб всі діти та дорослі могли почуватися максимально комфортно під час медичних процедур (наприклад, вакцинування), користуючись простими техніками, такими як відволікання, керовані образи та гіпноз. Ми навчаємо інших медичних працівників, як застосовувати ці методи. Окрім викладання, ми користуємося цими техніками у нашій роботі в лікарні та приватній практиці, щоб допомогти пацієнтам, які страждають від хронічного болю, почуття занепокоєння та депресії, проблем, пов’язаних зі стресом та борються з хворобами.

Carla Frankenhuis, (Карла Франкенхауз), медичний (гіпно) терапевт / медсестра

Практикує медичний гіпноз в місті Амстердам, Нідерланди. 

 Карла має власну практику в Амстердамі, яка надає послуги медичного гіпнозу та допомагає із навиками зосередження у дітей та дорослих. Вона також навчає медичному гіпнозу релаксації та технікам зміни фокусу уваги у лікарнях.

Разом із професором Марком Бенінгом (Marc Benninga) та лікарем Арін Флігер (Arine Vlieger) Карла досліджувала ефективність гіпнозу у дітей з болем в животі та скаргами на нудоту, які з’являлися  безпричинно. 

У 2005 році вона разом із лікарем Арін Флігер (Arine Vlieger) заснувала навчальну програму, а саме 3-денний базовий та 3-денний поглиблений курс, який навчає гіпнозу для допомоги дітям в медичних установах. 

Arine Vlieger, (Арін Флігер), лікар-педіатр

St Antonius hospital in Nieuwegein (Лікарня Святого Антонія в Ньювегайні)

Арін була першим педіатром в Нідерландах, використавшим керовані образи, гіпноз та фрази-пропозиції, щоб зменшити рівень тривожності та больових відчуттів у дітей та покращити їх вміння заспокоюватися.

Арін здобула докторська ступінь у сфері застосуванні гіпнозу при хронічних болях в животі, також вона приймала участь у багатьох наукових дослідженнях з хронічного болю та застосуванні гіпнозу. 

Разом із Карлою Франкенхауз вона заснувала Dutch Hypnosis for Children Foundation (Фундацію “Гіпноз для Дітей у Нідерландах”) та є власником сайту hypnosis4abdominalpain.com 

Linda Kersten, (Лінда Керстен), психолог

Maasziekenhuis Pantein in Beugen (Лікарня Маас Пантейн в Богені)

Лінда спеціалізується на когнітивно-поведінковій терапії; терапії, яка полягає у розв’язанні проблеми, а також гіпнотерапії. Вона працює з дітьми та молоддю (а також їхніми опікунами) на кафедрі медичної психології. Лінда – один із викладачів на  3-денному базовому та 3-денному поглибленому курсі по застосуванню гіпнозу для дітей у медичних установах на ряду із Карлою Франкенхауз та Арін Флігер. Вона навчає медичному гіпнозу та мові фокусування (коли речення будуються із позитивним забарвленням із використанням фраз-пропозицій) у лікарнях. 

Eveline Terwindt, (Евелін Тервінт), лікар швидкої допомоги

Spaarne gasthuishuis Haarlem/Hoofddorp (Гостьовий будинок Spaarne Гарлем/Хофддорп)

Евелін є експертом у застосуванні позитивних мовних комунікацій та методів зміщення фокусу уваги для зменшення рівня тривожності та больових відчуттів під час медичних процедур, скажімо коли пацієнт перебуває у відділенні інтенсивної терапії або операційній кімнаті.

Цих технік вона навчає у різних лікарнях країни.

Elroly Groeneveld, (Енролі Грунфелд), медсестра у відділенні педіатрії / медичний (гіпно) терапевт

UMCG University Medical Center in Groningen (Медичний Центр при університеті Гронінген)

Beatrix Children’s Hospital in Groningen (Дитячий госпіталь Беатрікс у Гронінген)

Елролі працює в дитячій амбулаторії медичного центру в Гронінген як лікар-гіпнотерапевт.

У лікарнях вона навчає медичному гіпнозу та мові фокусування (коли речення будуються із позитивним забарвленням із використанням фраз-пропозицій).